كاهش برنامه های ورزشی دانشگاه استنفورد به علت صدمه های كرونا

كاهش برنامه های ورزشی دانشگاه استنفورد به علت صدمه های كرونا

به گزارش گردو دانلود دانشگاه ˮاستنفوردˮ اعلام نمود كه به علت ادامه شیوع ˮكرونا ویروسˮ، ۱۱ تیم در برنامه های ورزشی خود در سال ۲۰۲۱ میلادی را حذف می كند.


به گزارش گردو دانلود به نقل از سی ان ان، دانشگاه "استنفورد" اعلام نمود که در این چند سال گذشته، به علت هزینه های در رابطه با ۳۶ تیم ورزشی دانشگاهی، برنامه های ورزشی سبب کسری مالی شده است. هم اکنون هم کرونا ویروس این دفعه را سنگین تر کرده است.
در این راستا این دانشگاه در حال حذف ۱۱ تیم ورزشی است که شامل تیم های شمشیربازی زنان و مردان، هاکی روی چمن، قایقرانی سبک وزن، قایقرانی مردان، قایقرانی زنان، اسکواش، شنای هماهنگ، والیبال مردان و کشتی می شود.
مقامات دانشگاه استنفورد طی نامه ای اعلام نمودند که اگر در این شرایط تغییرات صورت نگیرد، تأثیر بیماری "کووید-۱۹" می تواند معادل ۷۰ میلیون دلار کسری طی سه سال آتی باشد.
در این نامه همینطور نوشته شد: این خبر بسیار اندوه بار است. این ۱۱ برنامه شامل حال بیشتر از ۲۴۰ دانشجوی ورزشکار خارق العاده و ۲۲ مربی می شود.
این برنامه ها توسط بیشتر از چهار هزار فارغ التحصیل دانشگاه بوجود آمده بود که مشارکت آنها به ۲۰ قهرمانی در مسابقات کشوری، ۲۷ مدال المپیک و تعداد زیادی موفقیت های مهم دانشگاهی و حرفه ای منجر می شود.
دانشگاه استنفورد اعلام نمود که تمامی تیم هایی که در سال ۲۰۲۱ میلادی حذف می شوند، در سال تحصیلی ۲۰۲۱-۲۰۲۰ با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. البته به شرطی که پاندمی "کووید-۱۹" اجازه دهد.
با عنایت به این تصمیم دانشگاه استنفورد، برخی از کارکنان پشتیبانی هم شغل خویش را از دست خواهند داد. به همین سبب این دانشگاه اعلام نمود که از مربیان و کارکنان صدمه دیده پشتیبانی خواهد نمود.1399/04/22
14:39:30
5.0 / 5
2073
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود