باراك اوباما می خواهد حقیقت را بداند!

باراك اوباما می خواهد حقیقت را بداند!

باراک اوباما، رییس جمهور پیشین آمریکا در پادکست ˮEzra Klein Showˮ گفت می خواهد کاملا بداند اشیای ناشناس پرنده دیده شده در فیلم هایی که توسط پنتاگون انتشار یافته است، چه هستند.


به گزارش گردو دانلود به نقل از ایسنا، باراک اوباما بار دیگر درباره اشیای پرنده ناشناس صحبت کرده است. وی روزهای گذشته در تماسی ویدئویی در برنامه ی “The Late Late Show” اشیای پرنده ناشناس را به طور ضمنی تایید نمود و اظهار داشت: زمانی که حرف از بیگانگان می شود، مطالبی وجود دارد که نمی توانم روی آنتن بگویم.
حال وی در پادکست "Ezra Klein Show" خبرنگار نیویورک تایمز بار دیگر در این زمینه صحبت کرد. وی اظهار داشت: اگر حضور حیات فرازمینی ها تأیید شود، ایالات متحده ممکنست مجبور شود برای دفاع از خود هزینه های بسیار زیادی را صرف کند. اوباما گفت واقعا می خواهد بداند اشیای ناشناس دیده شده در فیلم هایی که توسط پنتاگون انتشار یافته است، چیست.
اوباما در پاسخ به یک سوال فرضی در خصوص این که بشریت از زندگی هوشمند فراتر از این سیاره آگاه شده است، اما قادر به تماس با آنها نیست، اظهار داشت: بدین سبب من امیدوارم که دانش وجود بیگانگان در آنجا، احساس مردم را تقویت کند تا درباره این مساله بیشتر بدانند. چهل و چهارمین رییس جمهور ایالات متحده در ادامه اضافه کرد: بدون شک بحث هایی در مورد این موارد وجود خواهد داشت و خب ما برای دفاع از خود نیاز به صرف هزینه بسیار بیشتری در سیستم های تسلیحاتی داریم. ادیان جدید ظاهر می شوند و چه کسی می داند که در چه نوع بحث هایی وارد خواهیم شد.
وی مدتی پیش نیز در برنامه ی “The Late Late Show” اظهار داشت: ما نمی توانیم نحوه حرکت آنها و مسیرشان را توضیح دهیم. آنها الگوی قابل توضیح ندارند.
در ماه مه، ویدئویی منتشر گردید که در آن پرواز یک شی ناشناس پرنده بر فراز یک کشتی آمریکایی را در نزدیکی سن دیگو نشان می داد.
طی ماه های آتی گزارشی از پرونده های مخفی دولت ایالات متحده در مورد اشیای ناشناس پرنده بعد از سال ها در دست قانونگذاران خواهد بود.
طبق گزارش یو. اس.آ تودی؛ گزارش کنگره آمریکا از شی ناشناس پرنده به زودی منتشر خواهد شد. مقرر است مقامات ارشد سازمان اطلاعات نظامی گزارشی را در این ماه در این زمینه منتشر کنند.1400/03/14
15:38:27
5.0 / 5
765
تگهای خبر: هزینه , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱