دستاورد یك شركت نانویی؛

تشخیص فوری کرونا با کیت نانویی ایرانی در کمتر از ۱۵ دقیقه

تشخیص فوری کرونا با کیت نانویی ایرانی در کمتر از ۱۵ دقیقه

گردو دانلود: کیت تشخیص کرونای یک شرکت نانویی در مدت زمان کمتر از 15 دقیقه، با حساسیت و دقت بالا می تواند نتیجه مبتلاشدن به کرونا را اعلام نماید.به گزارش گردو دانلود به نقل از مهر، شرکت فرین بهبود تشخیص، کیت تشخیص زودهنگام کووید ۱۹ (SARS-CoV-۲)، کیت تشخیص زودهنگام تروپونین آی (Troponin I)، کیت تشخیص زودهنگام حاملگی (HCG) و کیت تشخیص زودهنگام خون مخفی در مدفوع (FOB) را در سبد محصولات نانویی خود دارد.
تست سریع آنتی ژن اختصاصی کرونا، یک روش سریع لترال فلو ایمنواسی برپایه غشا برای تشخیص کیفی آنتی ژن های SARS-CoV-۲ است. در حین آزمایش، آنتی ژن های کرونا که احتمالا در نمونه بیمار وجود دارد، با نانوذرات پوشانده شده با آنتی بادی موجود در آزمایش واکنش نشان می دهند. کمپلکس حاصل در اثر کروماتوگرافی به دلیل خاصیت مویینگی در غشای نوار به سمت جلو حرکت می کند.
اگر نمونه حاوی آنتی ژن های SARS-CoV-۲ باشد، این آنتی ژن ها به آنتی بادی های SARS-CoV-۲ پوشانده شده در منطقه خط تست (T) متصل می شوند و یک خط رنگی روی نوار آزمایش ایجاد می کنند، که نشان دهنده نتیجه مثبت است. اگر آنتی ژن ها در نمونه وجود نداشته باشند، هیچ خط رنگی در منطقه خط آزمایش (T) ظاهر نمی شود که نشان دهنده نتیجه منفی است. برای کنترل فرآیند، همیشه یک خط رنگی در منطقه خط کنترل (C) ظاهر می شود، که نشان داده است روش تست به درستی انجام شده است و اجزای آزمون همانطور که در نظر گرفته شده عمل کرده اند.
از جمله خاصیت های مثبت این کیت می توان به حساسیت و انتخابگری بسیار بالا، نتایج ایمن و دقیق در کمتر از ۱۵ دقیقه و خوانش ساده و آسان اشاره نمود.

1402/10/06
08:39:34
5.0 / 5
236
تگهای خبر: شركت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان گردو دانلود