اعطای ضمانت نامه دانش بنیان از جانب یک صندوق فناوری سلامت

اعطای ضمانت نامه دانش بنیان از جانب یک صندوق فناوری سلامت

به گزارش گردو دانلود یک صندوق پژوهش و فناوری حوزه سلامت اعلام نمود که امکان عرضه ضمانت نامه برای شرکتهای دانش بنیان و غیردانش بنیان را دارد.به گزارش گردو دانلود به نقل از یک صندوق پژوهش و فناوری حوزه سلامت، دکتر حمیدرضا فرهادی، مدیرعامل این صندوق پژوهش و فناوری مورد تایید صندوق نواوری و شکوفایی اظهار داشت: با عنایت به فراهم شدن زیرساخت های لازم امکان صدور ضمانت نامه و عرضه این خدمت از جانب این صندوق فراهم گشته است.
فرهادی خاطرنشان کرد: ضمانت نامه های صادر شده شامل شرکت در مناقصه و مزایده و ارجاع فرایند کار، حسن انجام تعهدات در رابطه با اجرای قرارداد، حسن انجام کار، پیش پرداخت و تعهدپرداخت امکان پذیر است.
وی درباره شرایط صدور ضمانت نامه ها اظهار داشت: با عنایت به شرایط اکوسیستم دانش بنیانی کشور، متناسب با ریسک های شناسایی شده در صدور انواع ضمانت نامه، درصد کارمزد و وثایق دریافتی متفاوت خواهد بود.
فرهادی همینطور در ادامه ضمن اشاره به این که مبلغ کارمزد دریافتی صندوق نسبت به کارمزدهای متداول دریافتی در سیستم های بانکی بسیار کمتر است، اظهار داشت: در دریافت وثایق دریافتی از متقاضیان حداکثر همکاری را خواهیم داشت.

1400/09/07
14:24:31
5.0 / 5
578
تگهای خبر: دانش بنیان , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان گردو دانلود