تسلا سیستم رانندگی در بزرگراه های خودرو های خویش را ارتقا می دهد

تسلا سیستم رانندگی در بزرگراه های خودرو های خویش را ارتقا می دهد

به گزارش گردو دانلود تسلا سیستم جدیدی معروف به رانندگی بدون اتکای کامل را ابداع کرده که قابلیت های رانندگی خودکار تولیدات تسلا را در بزرگراه ها بالا می برد.به گزارش گردو دانلود به نقل از انگجت، تسلا قبلاً هم ابزاری برای افزایش امکانات خودران اتومبیل های خود عرضه نموده بود، اما هیچ یک از این امکانات و سیستم ها آن طور که تسلا ادعا می کرد باعث خودران شدن قابل توجه اتومبیل های تسلا نمی شدند.
این سیستم که فعلا به صورت آزمایشی عرضه شده Full Self Driving ۱۰ نام دارد و بخصوص جهت استفاده در بزرگراه ها هوشمندتر و قابل اتکاتر به نظر می آید. چرخش های دقیق تر و غیر ناگهانی، عوض کردن خط حرکت با هوشمندی و کاهش خطر تصادف، امکان حرکت خودکار در دوربرگردان ها همچون مزایای این سیستم به حساب می آید.
کاربران سیستم مورد اشاره می گویند در صورت استفاده از آن اطلاعات دقیق تر و پایدارتری به کاربران عرضه می شود و رانندگان درک بهتری از شرایط خودرو داشته و به تصمیمات سیستم مذکور هم بیشتر اعتماد خواهند کرد. هنوز معلوم نیست نسخه نهایی این سیستم چه زمانی عرضه می شود. اما برخی منابع آگاه از آماده شدن آن ظرف دو هفته آینده خبر می دهند.


منبع:

1400/06/22
10:48:24
5.0 / 5
1111
تگهای خبر: تولید , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود