دوره آموزشی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی

دوره آموزشی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی

گردو دانلود: دوره آموزشی بین المللی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند ۲۹ شهریور ماه به مدت ۱۲ روز برگزار می گردد.به گزارش گردو دانلود به نقل از معاونت علمی و فناوری، پژوهشگران و فعالان زیست بوم نوآوری، با فراگیری راه کارهای ورود فناوری اینترنت اشیا به حوزه کشاورزی، زمینه را برای افزایش کمی و کیفی این حوزه فراهم می کنند.
از آن جایی که فناوری اینترنت اشیا یکی از محورهای توسعه اقتصاد دیجیتال و تحفق ایران هوشمند به حساب می آید، ایجاد زمینه های لازم برای توسعه و فراگیری این فناوری می تواند این فرایند را توسعه ببخشد.
این فناوری، در پیاده سازی و مدیریت مزارع هوشمند، یکی از لزوم های راهبردی و روزآمد در این عرصه به حساب می آید و بر همین اساس، آکادمی اینترنت اشیا بعنوان مرکز تعالی این فناوری آژانس تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در آسیا و اقیانوسیه، این بستر را فراهم نموده است تا در عصر انقلاب چهارم صنعتی، راه برای هوشمندی کشاورزی هموار شود.
در همین راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دوره آموزشی بین المللی راه کارهای اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند ۲۹ شهریور تا ۹ مهرماه سالجاری را به صورت مجازی برگزار می نماید.

1400/06/15
20:09:05
5.0 / 5
957
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان گردو دانلود