رونمایی از یک هوش مصنوعی انسان نمای مجازی

رونمایی از یک هوش مصنوعی انسان نمای مجازی

به گزارش گردو دانلود شرکتی به نام ˮBeingAIˮ از یک هوش مصنوعی شبیه به انسان رونمایی کرده که حکایت از تولد یک موجود مجازی جدید دارد.


به گزارش گردو دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، شرکت "BeingAI" که توسعه دهنده هوش مصنوعی است، موجودات هوشمند را برای تبدیل شدن به یک حقیقت با خصوصیت های همه جانبه در زندگی روزمره به ارمغان می آورد که نخستین دست پرورده آن یک شخصیت مجازی به نام "Zbee" است. ازاین رو میتوان اظهار داشت که یک موجود مجازی جدید متولد شده است.
این موجود می تواند بر روی سیستم عامل های مختلف فعالیت کند و هر زمان و مکان که بخواهد، با مردم تعامل داشته و نسخه ای از تعامل انسان را در سرتاسر رابط های دیجیتال عرضه نماید.
طبق گزارش اولیه "Venture Beat"، این موجود برای عرضه شخصیتی جذاب همراه با داستان های شخصی طراحی شده است و سرگرم کننده، دوست و حتی راهنمای انسان ها خواهد بود.
شرکت "BeingAI" که در هنگ کنگ مستقر است، می گوید "Zbee" می تواند در لحظه با ابتکار خود در سرتاسر سیستم عامل ها و دستگاههای مختلف با مردم تعامل داشته باشد تا کاربران را در یک فرایند روایت و داستان گویی غوطه ور کند.
این در شرایطی است که به نظر می آید "Zbee" به رفتارهای مثبت گرایش دارد و امکان دارد نگرانی در مورد رفتارهای منفی همچون نژادپرستی در آن مفهوم دار نباشد.
به صورت کلی "BeingAI" از توسعه دهندگان هوش مصنوعی می خواهد که از نسل جدیدی از کاربران جوان استفاده کنند، از آنها الهام بگیرند و حمایت کنند. چون که آنها داده های ارزشمندی را عرضه می دهند که واحدهای تجاری می توانند برای دانش خود از آن استفاده کنند.
این شرکت می خواهد ""Zbee بعنوان الگویی برای قصه گویی "ترنس مدیا"(transmedia) به مفهوم تجربیات روایی در چندین پلت فرم عمل کند، ازاین رو مردم احساس خواهند کرد که با یک انسان واقعی تعامل دارند، در حالیکه با یک موجود مصنوعی روبرو هستند. برای این منظور، "Zbee" بگونه ای طراحی شده است که ارزش های عملکردی مثبت را منعکس کند و از رفتار همدلی و تبادل فکری تقلید کند.
گفتنی است که این موجود هوش مصنوعی می تواند از راه حقیقت افزوده با انسان ها ارتباط برقرار کند.
این شرکت، "Zbee" را در نمایشگاه لاس وگاس به نمایش می گذارد تا با شرکای احتمالی درباره توسعه آن مذاکره کند.
"لیم" مدیرعامل این شرکت می گوید: ما می خواهیم "Zbee" در جامعه بشری دارای ارزش و ارتباط باشد.
"Zbee" نشان از بلندپروازی شرکت "BeingAI" دارد، چون که این شرکت تا پاییز سال قبل وجود خارجی نداشت و در این زمان کوتاه توانسته به چنین پیشرفت بزرگی برسد.
"لیم" با الهام از پروژه شرکت "هانسون رباتیکس" در مورد ساخت ربات انسان نمای "سوفیا"، پتانسیل یک هوش مصنوعی مجازی را در سر پروراند که بتواند از چندین سیستم عامل برای تعامل در لحظه با انسان ها استفاده نماید. وی می گوید: من دیدم که با یک شخصیت مجازی، به جای این که یک ربات به صورت حضوری با صدها نفر صحبت کند، شما می توانید این شخصیت را به تعامل همزمان با میلیونها نفر وادارید.
هم اکنون شرکت "BeingAI" درحال توسعه هوش مصنوعی و نرم افزار مکالمه "Zbee" است.1400/06/03
21:07:27
5.0 / 5
672
تگهای خبر: پروژه , دیجیتال , رباتیك , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان گردو دانلود