معاونت علمی در قالب فراخوانی اعلام كرد؛

دعوت از فناوران برای عرضه ایده در حوزه صنعت دریا

دعوت از فناوران برای عرضه ایده در حوزه صنعت دریا

گردو دانلود: معاونت علمی و فناوری از شرکت های فعال در زمینه های مختلف صنعت دریایی برای ارتقا فناوری های کاربردی در این عرصه دعوت به عمل آورد.به گزارش گردو دانلود به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار فراخوانی از شرکتهای دانش بنیان دعوت کرده است تا نوآوری ها و توانمندی های خود در حوزه «جستجو و نجات»، «مقابله با آلودگی نفتی در دریا» و «ایمنی آبراه ها» ارائه نمایند.
شرکت هایی که در حوزه نرم افزار یا سخت افزاری دریایی و محیط زیستی، پهپادی یا شناورهای خودران فعالیت می نمایند یا پروژه حقیقی دارند می توانند در این فراخوان مشارکت کنند.
در این راستا شرکتهای فعال در حوزه های مختلف صنعت دریایی دعوت شدند تا علاوه بر هم افزایی در این عرصه، فناوری های کاربردی را هم ارتقا دهند. علاقه مندان برای همکاری و معرفی به یکی از سازمان های دریایی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانمندی های خویش را به گروه توسعه فناوری های دریایی ستاد ارسال نمایند.
ایران کشوری توانمند است که اگر درست و به جا از ظرفیت هایش استفاده شود، شتاب توسعه علمی و فناوری آن بیشتر می شود. بعنوان مثال استفاده از توان داخلی برای بومی سازی قطعات و تجهیزات دریایی یکی از این اقدامات است که در یک همکاری مشترک رقم خورده است.


منبع:

1400/06/02
22:05:16
5.0 / 5
840
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴