جمع آوری خودرو های برقی جنرال موتورز به دلیل آتشسوزی

جمع آوری خودرو های برقی جنرال موتورز به دلیل آتشسوزی

به گزارش گردو دانلود شرکت جنرال موتورز از جمع آوری تمامی خودرو های برقی بولت خود به دلیل امکان وقوع آتشسوزی در باتری آنها اطلاع داده است. این روند در سرتاسر جهان اجرا می شود.به گزارش گردو دانلود به نقل از انگجت، پیش از این در نوامبر سال ۲۰۲۰ شرکت جنرال موتورز بیشتر از ۶۸ هزار خودروی برقی شورولت بولت برقی خویش را جمع آوری کرده بود. علت این امر آتشسوزی باتری ۵ دستگاه از این خودرو ها از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۱۹ بود.
در دور جدید فراخوان تمامی این خودرو ها که در سالهای مختلف ساخته شده اند از نخستین مدل تا آخرین مدل بررسی خواهند شد. ازاین رو در فراخوان تازه ۷۳ هزار خودروی جدید در کنار مدلهای قبلی بررسی می شوند.
جنرال موتورز در بررسی های قبلی خود از شناسایی یک نقص فنی در باتری های تولیدی کارخانه شیمیایی ال جی در کره جنوبی اطلاع داده بود که مسئولیت تولید باتری های خودرو های این شرکت را بر عهده دارد. این شرکت می خواهد بررسی مدلهای تازه را پس از آخر بررسی های مدلهای سال ۲۰۱۹ به قبل آغاز کند. تاکنون در مجموع 10مورد آتشسوزی باتری های خودرو های برقی بولت شناسایی شده است.
جنرال موتورز برای جلب رضایت و اطمینان خریداران خودرو های برقی بولت تصریح کرده که تولیدات جدید خویش را با هشت سال یا صد هزار مایل ضمانت عرضه می کند. این شرکت به خریداران خودرو های بولت خود سفارش کرده تا زمان بازدید از باتری های مذکور حداکثر ۹۰ درصد از ظرفیت آنها را شارژ کنند و خودروی خویش را در محیط باز پارک کنند.

1400/06/01
10:02:23
5.0 / 5
678
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱