فریب خوردن سیستم كاملا خودران تسلا توسط كره ماه!

فریب خوردن سیستم كاملا خودران تسلا توسط كره ماه!

گردو دانلود: سیستم کاملا خودران خودرو های ˮتسلاˮ در کمال تعجب، ماه را با چراغ زرد راهنمایی اشتباه گرفت.


به گزارش گردو دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، شرکت "تسلا" بتازگی اعلام نموده است که هر کاربر راننده خودرو های تسلا می تواند با پرداخت ماهانه ۹۹ تا ۱۹۹ دلار، اشتراک سیستم کاملا خودران(Full Self-Driving) خود مشهور به "اتوپایلت" را دریافت کند، اما بنظر می رسد این سیستم جدید همچنان دارای معایب و نقصها جزئی است که البته می توانند خطرناک باشند.
بتازگی یک راننده خودروی تسلا در شبکه اجتماعی توییتر پرده از یک مشکل کوچک و جالب در کار با این سیستم برداشت. در این اتفاق بنظر می رسد که این سیستم، ماه کامل را با نور زرد چراغ راهنمایی اشتباه گرفته است و سرعت خودرو را به سبب همین اشتباه کاهش داده است.
البته لازم به ذکر است که این اشتباه ناشی از ماه کامل و بسیار بزرگ زرد رنگ رخ داده است که کم اتفاق می افتد.
این کاربر به نام "جردن نلسون" در توییتر نوشت: سلام "ایلان ماسک"، ممکنست از تیم خود بخواهی تا به فریب خوردن سیستم اتوپایلت نگاهی بیاندازد. خودروی من فکر کرد که ماه یک چراغ زرد راهنمایی است و می خواست سرعت خودرا بکاهد.
شرکت "تسلا" از زمان معرفی سیستم کاملا خودران خود، با مشکلات جزئی روبرو شده است و این چیزی است که در هنگام آزمایش یک تکنولوژی جدید انتظار می رود و مهندسان تمام تلاش خودرا می کنند تا همه مشکلات را پیش از عرضه عمومی شناسایی و مرتفع کنند، اما شاید این کار نا ممکن باشد.
نیمه پر لیوان این است که این شرکت تمام تلاش خودرا برای رفع مشکلات پیش آمده برای کاربران به کار می گیرد و از آنها عبور نمی کند.
اغلب گفته می شود که "ایلان ماسک" در مورد خاصیت های این سیستم جدید اغراق می کند. با این وجود در این مورد بنظر می رسد که یک اشتباه کوچک رخ داده که برای چنین سیستمی که درحال توسعه است، طبیعی است. اما با این وجود باید اصلاح گردد.
بطور کلی چراغ های راهنمایی ممکنست برای این سیستم ها گیج کننده باشند و شاید یک ماه کامل حتی برای یک لحظه توسط انسان نیز با یک چراغ زرد رنگ اشتباه گرفته شود. بدین سبب نباید زیاد سخت گرفت و منتظر ماند تا مهندسان تسلا این مشکل را برطرف کنند.
منبع:

1400/05/05
12:33:32
5.0 / 5
592
تگهای خبر: تكنولوژی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان گردو دانلود