نماینده پارك فناوری پردیس رییس انجمن پارك های فناوری و نوآوری شد

نماینده پارك فناوری پردیس رییس انجمن پارك های فناوری و نوآوری شد

نماینده پارک فناوری پردیس بعنوان رییس انجمن جهانی پارک های فناوری و نواحی نوآوری (IASP) در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا برگزیده شد.به گزارش گردو دانلود به نقل از پارک فناوری پردیس، پیرو فراخوان در بین پارک های فناوری و نواحی نوآوری منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا، جهت انتخاب ریاست جدید این منطقه، باتوجه به نظرات و آرای گردآوری شده، امین رضا خالقیان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس با اکثریت آرا بعنوان نماینده این منطقه در هیأت مدیران بین المللی انجمن جهانی پارک های فناوری و نواحی نوآوری (IASP) برای ۲ سال آینده انتخاب گردید.
انجمن جهانی پارک های فناوری و نواحی نوآوری در سال ۱۹۸۴ تاسیس شده است و هم اکنون مقر اصلی انجمن بین المللی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوری در مالاگا اسپانیا مستقر است.
این انجمن ۶ زیر شاخه شامل آسیا و اقیانوسیه، غرب آسیا و شمال آفریقا، آفریقا، آمریکای لاتین، آمریکای مرکزی و اروپا دارد و ایران در بخش غرب آسیا و شمال آفریقا با ۳۵۰ عضو و ۱۱۵هزار شرکت فناورانه در ۷۵ کشور حضور دارد.
ماموریت این انجمن ایجاد شبکه جهانی بین پارک های علمی و مناطق نوآوری بمنظور رشد، بین المللی سازی و اثربخشی اعضا است.
همچنین همچون کارهای این انجمن می توان به ایجاد شبکه ای فعال از مدیران پارک های علمی، فناوری و تحقیقاتی، نوآوری ها و سایر زمینه های نوآوری، ایجاد و افزایش فرصتهای شغلی جدید برای اعضا و شرکتهای آنها اشاره نمود.
برندینگ و افزایش ارتباطات جهانی اعضا، معرفی پارک ها در مجامع و نهادهای بین المللی، کمک به توسعه پارک های جدید و مناطق نوآوری از دیگر کارهای این انجمن است.

1400/03/30
14:55:55
5.0 / 5
810
تگهای خبر: ارتباطات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود