حمایت ۵۰ درصدی پارك فناوری پردیس از حضور شركتهای عضو در مناقصات

حمایت ۵۰ درصدی پارك فناوری پردیس از حضور شركتهای عضو در مناقصات

به گزارش گردو دانلود پارک فناوری پردیس ۵۰ درصد از کارمزد حضور در مناقصات دولتی و عمومی و ۵۰ درصد مبلغ آورده برای تأمین ضمانت نامه شرکت ها در مناقصات را به شرکتهای عضو پارک پرداخت می کند.به گزارش گردو دانلود به نقل از پارک فناوری پردیس، احمد عسگری مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس در ارتباط با جزئیات حمایت در مبحث مناقصات گفت: پارک ۵۰ درصد از کارمزد حضور در مناقصات را به صورت بلاعوض به شرکت ها اعطا می کند. همینطور ۵۰ درصد از مبلغ آورده برای تأمین ضمانت نامه شرکت ها در مناقصه، به شرکت های عضو پارک و شرکت های عضو شعب به صورت قرض پرداخت می شود.
وی در مورد ضوابط اجرایی این طرح اظهار داشت: استفاده از این حمایت منوط به دریافت خدمات مربوط به تأمین ضمانت نامه از جانب صندوق توسعه تکنولوژی های جدید است.
عسگری افزود: شرکت هایی که به صورت مشارکتی با یکدیگر یا با پارک در مناقصات حضور داشته باشند، می توانند از این حمایت استفاده کنند.
مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس در ارتباط با شرایط لازم برای دریافت این حمایت ها توضیح داد: شرکت های متقاضی این تسهیلات لازم است پیش از برگزاری مناقصه و طی تشریفات ابتدایی برگزاری آن، درخواست خویش را به اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری عرضه کند تا بررسی های لازم صورت گیرد.
وی اشاره کرد: شرکت های فناور عضوی که پس از برنده شدن در مناقصه، تقاضای بهره مندی از این حمایت را داشته باشند، نمی توانند از این حمایت استفاده کنند.


منبع:

1400/03/26
22:32:37
5.0 / 5
530
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳