جایزه حل چالش های كودكان در دوران كرونا طراحی شد

جایزه حل چالش های كودكان در دوران كرونا طراحی شد

طرح های حل چالش های کودکان و نوجوانان در زمان کرونا در اینوتکس ۲۰۲۱ معرفی و تقدیر می شوند.به گزارش گردو دانلود به نقل از پارک فناوری پردیس، جایزه ملی راهکارهای نوآورانه برای چالش های کودکان و نوجوانان در دوران همه گیری کرونا، به منظور گسترش فرهنگ نوآوری برای کودکان در ایران با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) طراحی شده است.
هدف این برنامه تسهیل و تقویت هم افزایی ها و فرصت ها در زیست بوم فناوری و نوآوری کشور است.
شرکت ها و مؤسسات پیش از این می توانستند راهکارهای نوآورانه خویش را در قالب این برنامه تا مهر ماه سال ۱۳۹۹ ارسال نمایند. با عنایت به ارزیابیِ کلیه طرح های دریافتی توسط یک تیم داوری ذی صلاح، طرح های برتر همراه با اهدای جوایز در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ مورد تقدیر قرار می گیرند.
طرح های برتر همینطور از حمایت فنی و مالی معاونت علمی و فناوری و حمایت فنی دفتر یونیسف در ایران بهره مند می شوند تا این راهکارها به صورت مؤثری برای پشتیبانی از کودکان در ایران به کار گرفته شوند.
مطابق هماهنگی های صورت گرفته میان دبیرخانه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ و صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف)، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز جایزه ملی راهکارهای نوآورانه برای چالش های کودکان و نوجوانان در دوران همه گیری کرونا، در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ برگزار می گردد.


منبع:

1400/01/22
13:04:50
5.0 / 5
486
تگهای خبر: شركت , طراحی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان گردو دانلود