معاون علمی رئیس جمهور خبر داد:

ورود استارت آپ ها به داخلی سازی چرخه صنعت گاز

ورود استارت آپ ها به داخلی سازی چرخه صنعت گاز

به گزارش گردو دانلود معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشکر از تلاشهای شرکت ملی گاز در زمینه توانمندسازی جوامع میزبان پالایشگاه ها، برای کمک به توانمندی داخلی سازی صنعت گاز اعلام آمادگی کرد.به گزارش گردو دانلود به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سورنا ستاری اظهار داشت: شمار فعالیت ها در حوزه نوآوری و پارک علم و فناوری در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بخصوص در بخش گوگرد، نشان دهنده رقم خوردن اتفاقی بزرگی در این حوزه خاص در این واحد صنعتی است.
وی اضافه کرد: نتایج این اقدام ها برای مردم در حوزه اشتغال بخصوص با استقرار استارت آپ ها و شرکتهای نوپا و در عین حال ورود دانش بنیان ها به منطقه، به صورت کامل محسوس است.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: این موارد بخصوص در زمینه استفاده از مدیران جوان که با ایده های جدید به دنبال تحول و نوآفرینی هستند، نتیجه پیاده سازی فرهنگ کاری تازه در این منطقه و پالایشگاه است.
ستاری با ابراز شادمانی از اینکه شرکت ملی گاز ایران در زمینه توانمندسازی جوامعی که پالایشگاه در آن جا استقرار یافته، همیشه زبانزد بوده است، اظهار نمود: من هم از همین جا اعلام می کنم که برای کمک به این عزیزان با هدف موفقیت در ادامه راهی که شروع کرده اند، بخصوص در حوزه های برای کمک به توانمند کردن داخلی سازی صنعت گاز و جوانان منطقه در زمینه های مختلف آماده هستم.
وی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت های جوانان صاحب ایده برای توانمندسازی جوامع بیرونی، می تواند نقطه عطفی برای دستیابی به فناوری های روزآمد و صدور آن به کشورهای منطقه باشد.


منبع:

1399/12/07
12:41:56
0.0 / 5
697
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳