تولید پری بیوتیك ها برای راندمان بیشتر محصولات غذایی

تولید پری بیوتیك ها برای راندمان بیشتر محصولات غذایی

یک شرکت دانش بنیان موفق شد با تولید پری بیوتیک ها در داخل، کشور را از واردات اینگونه محصولات بی نیاز کند.به گزارش گردو دانلود به نقل از معاونت علمی و فناوری، محسن نیک خواه مدیرعامل شرکت دانش بنیانی اظهار داشت: پری بیوتیک ها به زبان ساده، برخی افزودنی های طبیعی برای افزایش سلامت محصولات حیوانی و تقویت سیستم ایمنی او و همین طور افزایش راندمان محصول هستند. در حقیقت افزودنی های پری بیوتیک، موجب افزایش راندمان می شود.
وی همین طور بیان کرد: با این محصول مصرف آنتی بیوتیک در حیوان کاهش پیدا می کند و موجب می شود در نهایت غذای سالم تری به مصرف انسانی برسد. این محصول در پرورش دام و طیور، زنبورداری و برای هر نوع حیوانی کاربرد دارد و انسان ها نیز از پری بیوتیک، استفاده می نمایند.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان افزود: این محصول بین ۴۰ تا ۸۰ درصد از محصول مشابه خارجی ارزان تر است و با توجه به این که خدمات گسترده ای در این شرکت به دامداری ها و مصرف کنندگان، ارائه می شود، محصول ما برتری های بسیاری نسبت به محصول و رقیب مشابه خارجی دارد.
به گفته وی، هر اقلیم و منطقه آب و هوایی کشور، نیاز به مصرف نوع و میزان مشخصی از اینطور محصولات دارد و باتوجه به این حقیقت این شرکت به هر منطقه، خدمات خاص و مورد نیاز آن منطقه را ارائه می کند.
نیک خواه با اشاره به تحقیقات صورت گرفته در این شرکت اظهار داشت: به سبب اینکه هنوز برخی مجوزها صادر نشده است و کارهای اداری انجام نگرفته است، باوجود داشتن ظرفیت های بالای صادراتی، موفق به صادرات نشده ایم، اما به خاطر کیفیت خوب محصول ایرانی در داخل، بازار قابل توجهی برای محصولات این شرکت وجود دارد.

1399/10/18
14:34:14
0.0 / 5
826
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود