در دانشگاه صنعتی اصفهان؛

مركز تحقیقات و آزمایشگاه تخصصی قیر و آسفالت راه اندازی می شود

مركز تحقیقات و آزمایشگاه تخصصی قیر و آسفالت راه اندازی می شود

گردو دانلود: دفتر منطقه ای مركز تحقیقات راه، مسكن و شهرسازی به همراه مجموعه تحقیقاتی و آزمایشگاه تخصصی قیر و آسفالت این مركز، طی یكماه آینده توسط وزیر راه و شهرسازی در دانشگاه صنعتی اصفهان افتتاح می شود.به گزارش گردو دانلود به نقل از دانشگاه صنعتی اصفهان، محمد شکرچی زاده، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با حضور در دانشگاه صنعتی اصفهان، ضمن آشنایی نزدیک با دستاوردها، زیرساخت ها و توانمندی های این دانشگاه، تفاهم نامه راه اندازی آزمایشگاه تخصصی منطقه ای این مرکز در این دانشگاه را امضاء کرد.
این دیدار عصر امروز (چهارشنبه ۲ مهرماه) با حضور رئیس و تعدادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان، رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، سرپرست دفتر منطقه اصفهان این مرکز، مدیر کل راه و شهرسازی استان اصفهان و مجری طرح های زیربنایی وزارت راه در استان اصفهان انجام شد.
براساس تفاهم نامه امضاء شده میان رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان و رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، ضمن ایجاد دفتر منطقه ای مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در محل دانشگاه صنعتی اصفهان، مرکز تحقیقات و آزمایشگاه تخصصی قیر و آسفالت نیز در این دانشگاه ایجاد می شود.
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در حاشیه امضاء این تفاهم نامه با ابراز خرسندی از همکاری ویژه دانشگاه صنعتی اصفهان در ایجاد این آزمایشگاه و تأسیس این دفتر اعلام نمود: دفتر منطقه ای مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به همراه مجموعه تحقیقاتی و آزمایشگاه تخصصی قیر و آسفالت این مرکز، طی یکماه آینده توسط وزیر راه و شهرسازی بطور رسمی افتتاح می گردد.
شکرچی زاده هدف از ایجاد این مجموعه در محل دانشگاه صنعتی اصفهان را بهره مندی از ظرفیت های فاخر علمی، و توانمندی های پژوهشگران و اعضای هیئت علمی این دانشگاه بیان کرد و اضافه کرد: ارتقاء قابل توجه کیفیت قیر، آسفالت و رویه های جاده ها و نیز بهره گیری از تکنولوژی های جدید بمنظور طراحی بهینه و افزایش طول عمر راه ها از دیگر اهداف امضای این تفاهم نامه است.
وی با بیان این که ایجاد این مجموعه با همراهی توأم مجری پروژه های بزرگ استان و لحاظ کردن همزمان عرضه و تقاضا با حمایت اداره کل راه و شهرسازی استان انجام می گیرد، اشاره کرد: با انتقال تجهیزات آزمایشگاهی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به دانشگاه صنعتی اصفهان و استقرار آنها در این مجموعه، خدمات آزمایشگاهی، آموزشی و پژوهشی به داخل و خارج از این دانشگاه ارائه خواهد شد.
وی ابراز امیداوری کرد: ایجاد این دفتر و مرکز تحقیقات و آزمایشگاهی، زمینه لازم برای استفاده از ظرفیت های علمی دانشگاه صنعتی اصفهان بمنظور پوشش منطقه جنوب کشور را فراهم می آورد.


منبع:

1399/07/04
20:27:56
5.0 / 5
957
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود