پنكه سقفی هوشمند قاتل ویروس كرونا

پنكه سقفی هوشمند قاتل ویروس كرونا

گردو دانلود: یك شركت آمریكایی از تولید پنكه سقفی هوشمندی آگاهی داده كه بوسیله توزیع باد و انتشار اشعه ماورا بنفش می تواند محیط را ضدعفونی و ویروس كرونا را نابود كند.به گزارش گردو دانلود به نقل از سی نت، شرکت بیگ اسفن، پنکه سقفی هوشمندی به نام هایکو ساخته که در ظاهر تفاوتی با پنکه سقفی های دیگر ندارد، اما یک فن ویژه در درون آن کار گذاشته شده که هوا را به سرعت در محیط های بسته جابجا کرده و از اشعه ماورا بنفش هم برای گندزدایی محیط استفاده می نماید.
پنکه سقفی مورد اشاره که ۱۷۵۰ دلار قیمت دارد، می تواند ویروس های کرونا و سارس را نابود کند. بررسی هایی که بر روی عملکرد این فن توسط مؤسسه اینوویتیو بیوآنالیسیس صورت گرفته حاکی از آنست که ۵ دقیقه کار کردن فن مورد اشاره موجب کاهش ۴۸ درصدی آلودگی به ویروس کرونا در محیط اطراف می شود.
نکته قابل توجه آن است که این رقم در صورت 10 دقیقه فعالیت پنکه مورد اشاره به ۸۶ درصد افزایش می یابد. در نهایت اگر این فن بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه فعالیت کند تا ۹۹.۹۹ درصد از ویروس های کرونا را در یک محیط بسته نابود می کند. مقرر است برای کسب اطمینان از کارایی این محصول بررسی های مستقل بیشتری روی آن صورت گیرد.


منبع:

1399/06/30
23:50:24
5.0 / 5
1328
تگهای خبر: تولید , شركت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود