نجات پرندگان از برخورد با کابل برق توسط پهپاد رباتیک

نجات پرندگان از برخورد با کابل برق توسط پهپاد رباتیک

به گزارش گردو دانلود، مینی لاین فلای(Mini LineFly) تلاش می کند تا ایمنی کارگران شرکت برق را بهبود بخشد و از حیات وحش در مقابل تماس تصادفی با کابل های برق محافظت کند و احتمال برخورد ناخواسته پرندگان به آنها را کم کند.


به گزارش گردو دانلود به نقل از ایسنا، با توجه به این که جهان از سال قبل شاهد عرضه تعداد بی شماری از دستگاههای رباتیک بوده است، یک سیستم رباتیک مبتنی بر پهپاد دیگر هم حالا پا به آسمان گذاشته است.
به نقل از آی ای، برپایه بیانیه شرکتهای موسس، این سیستم رباتیک بدون سرنشین جدید به نام «مینی لاین فلای» به ظاهر پیشرفته ترین سیستم رباتیک خودکار جهان است که برای پیشگیری از برخورد پرندگان به کابل های هوایی برق ابداع شده است.
هم اکنون، ربات مینی لاین فلای به صورت کامل در سراسر دنیا قابل استفاده می باشد.
این سیستم های نوآورانه مقرر است با دقت بر روی کابل های هوایی برق نصب شوند و نقشی حیاتی در به حداقل رساندن خطرات برای کارمندان شرکت برق را به همراه داشته باشند و به صورت همزمان با هدف افزایش کارایی پروژه انجام شوند.
جلوگیری از برخورد پرندگان
این پهپادها دیده شدن خطوط برق را می افزایند، از گونه های مختلف پرندگان محافظت می کنند و احتمال برخورد ناخواسته پرندگان را کم می کنند.
هدف این تلاش ها رسیدگی به چالش های صنعت تاسیسات برق، همچون کمبود نیروی انسانی، احتیاج به مکانهای کاری ایمن تر و الزامات کلی کارایی پروژه است.
رایان رولمن(Ryan Ruhlman)، رئیس شرکت PLP، عنوان کرد: مینی لاین فلای نه تنها کارآمدترین روش را برای پیشگیری از انحراف پرندگان عرضه می دهد، بلکه به صورت قابل توجهی به بهبود محیط ایمنی برای کارگران شرکت در سراسر دنیا کمک می نماید.
مینی لاین فلای عموما در تلاش است تا ایمنی کارگران تاسیسات را بهبود بخشد و از حیات وحش در مقابل تماس تصادفی با خطوط برق محافظت کند و احتمال برخورد ناخواسته پرندگان را کم کند.
منبع:

1402/11/04
12:16:42
5.0 / 5
211
تگهای خبر: پروژه , رباتیك , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان گردو دانلود