ماه آینده؛

هیات تجاری شرکت های دانش بنیان به ترکیه اعزام می شوند

هیات تجاری شرکت های دانش بنیان به ترکیه اعزام می شوند

گردو دانلود: یک هیات تجاری و فناوری از شرکت های دانش بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، 26 تا 30 آذرماه به ترکیه اعزام می شوند.به گزارش گردو دانلود به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، اعزام هیات تجاری یکی از برنامه های مرکز تعاملات در امتداد توسعه صادرات شرکت های دانش بنیان است.
برپایی پاویون در نمایشگاه های بین المللی و پشتیبانی از حضور مستقل شرکتها در این نمایشگاه ها از دیگر برنامه های حمایتی در راستای توسعه کسب و کارهای ایرانی در بازارهای بین المللی است.
پیش از برنامه های توسعه صادرات برای شرکت ها، تحقیقات بازار و متناظریابی به انجام می رسد. نتیجه این تحقیقات جلسات B۲B با شرکت های کشور مقصد است و برنامه اعزام هیات تجاری شرکت های دانش بنیان به کشور ترکیه نیز شامل این برنامه می شود.
حوزه عمران و ساختمان، حوزه رنگ و رزین ها و چسب های پلیمری، حوزه مواد پیشرفته، کامپوزیت، سرامیک و صنایع فلزی ثبت نام در برنامه اعزام به کشور ترکیه از حوزه های فناوری در این اعزام است.
متقاضیان شرکت در برنامه اعزام به ترکیه که در عرصه های مذکور فعال می باشند می توانند تا اول آذر ماه سال جاری بوسیله لینک https: //tesc.ir/service/۷۳/۱ مبادرت به ثبت نام کنند.


منبع:

1402/08/29
12:40:36
5.0 / 5
306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود