یك مدیر دانش بنیان:

هزینه خوراک دام با فناوری نانو کاهش یافت

هزینه خوراک دام با فناوری نانو کاهش یافت

به گزارش گردو دانلود، مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: ما با توسعه یک محصول نانویی، مکمل خوراک دامی ارائه کرده ایم که هزینه را کاهش داده و اثربخشی و جذب بالاتری نسبت به مکمل های رایج دارد.به گزارش گردو دانلود به نقل از مهر، دکتر سقطچی اظهار داشت: ما تولیدکننده نسل سوم مکمل معدنی خوراک دام هستیم که با فناوری نانو این محصول را ساخته ایم. استفاده از مکمل ها هم اکنون یک نیاز در صنعت است. قبل از این مکمل های نسل اول و دوم ارائه شده بود. در نسل اول، ترکیبات معدنی از معادن استخراج می شد و مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل ها جذب کم و آلودگی زیادی داشتند. در نسل دوم از کیلاته کننده ها استفاده شد که جذب افزوده شد اما تداخل جذبی و حساسیت به دما و رطوبت به عنوان عامل مشکل زا وجود داشت.
وی اضافه کرد: یک شرکت آمریکایی هلندی، پس از ده سال تحقیق و توسعه نسل سوم مکمل ها را ساخته و به بالای ۹۰ کشور صادر می کند. ما نیز موفق به توسعه نسل سوم مکمل های معدنی خوراک دام شده ایم. در این نسل، مزیت های نسل های پیشین وجود داشته، بدون اینکه مشکلات آنها را داشته باشد. حساسیت دمایی و رطوبتی در این محصول وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت دانش بنیان ایمن نانو فام اظهار داشت: باتوجه به اینکه بیشترین هزینه در کسب وکار دام و طیور مربوط به خوراک است، با افزایش راندمان و کاهش هزینه می توان کمک شایانی به این صنعت کرد.

1402/08/21
08:39:48
5.0 / 5
220
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳