در معاونت علمی ؛

لایحه ساماندهی اهدای جنین در مراکز درمان ناباروری بررسی گردید

لایحه ساماندهی اهدای جنین در مراکز درمان ناباروری بررسی گردید

به گزارش گردو دانلود، لایحه ساماندهی اهدای جنین در مراکز درمان ناباروری با حضور دبیر ستاد توسعه فناوری های پزشکی بازساختی و سلولهای بنیادی معاونت علمی بررسی گردید.


به گزارش گردو دانلود به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، در اولین جلسه کارگروه حقوقی و قضایی هیئت دولت و با حضور دبیر ستاد توسعه فناوری های پزشکی بازساختی و سلولهای بنیادی معاونت علمی لایحه ساماندهی اهدای جنین در مراکز درمان ناباروری مورد بررسی قرار گرفت.
نخستین جلسه کارگروه حقوقی و قضایی هیئت دولت جهت بررسی لایحه پیشنهادی از جانب معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با عنوان لایحه ساماندهی اهدای جنین در مراکز درمان ناباروری در سال ۱۴۰۲ با حضور دکتر عارفیان دبیر ستاد توسعه فناوری های پزشکی بازساختی و سلول های بنیادی معاونت علمی و دکتر مرادی مسئول دبیرخانه پشتیبانی از طرح های خانواده و جوانی جمعیت معاونت در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار گردید.
این نشست با هدف بررسی مواد لایحه پیشنهادی و با حضور مسوولانی از سازمان ها و وزارت خانه های مرتبط برگزار شد و بعد از بحث و تبادل نظر، با عنایت به گستردگی موضوعات فقهی، حقوقی و پزشکی این لایحه، مقرر شد تا جلسه دیگری جهت ادامه بررسی این لایحه برگزار گردد.
پیش از این نیز، جلسه ای در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از جانب دبیرخانه پشتیبانی از طرح های خانواده و جوانی جمعیت معاونت به منظور بررسی کارشناسی و عرضه نقطه نظرات اصلاحی این لایحه و با حضور متخصصانی از مراکز درمان ناباروری اصلی در کشور و مسئولانی از معاونت درمان وزارت بهداشت، در محل معاونت علمی برگزار شده بود.

1402/05/08
10:17:25
5.0 / 5
336
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲