رئیس صندوق نوآوری مطرح كرد؛

حمایت بلاعوض از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ها

حمایت بلاعوض از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ها

گردو دانلود: به گزارش گردو دانلود، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های داخلی و خارجی حمایت بلاعوض می نماییم.به گزارش گردو دانلود به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر محمدصادق خیاطیان ضمن بازدید از چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی شهر هوشمند ایران، از پاویون شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه بازدید نمود.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: امروزه حوزه شهر هوشمند در دنیا، یکی از حوزه های جدید، جامع و بزرگ فناوری تلقی می شود و حضور گسترده فناوری های متفاوت در این بستر همچون زمینه های مهم توسعه گونه های مختلف فناوری است.
دکتر خیاطیان اضافه کرد: در عرصه فناوری های هوشمند می توان به زمینه هایی چون اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، محاسبات ابری و... اشاره نمود که هر یک از به روزترین و تازه ترین فناوری ها در دنیا به شمار می آیند.
وی با اشاره به اهمیت شهر هوشمند اظهار داشت: شهروندانی که می خواهند از خدمات حوزه شهری استفاده کنند، در بستر فناوری، با فرایندی سریع تر، هموارتر، باکیفت تر و کارآمدتر، این خدمات را دریافت خواهند کرد.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به این که در سالهای اخیر، شرکت های دانش بنیان کشورمان کارهای خودرا در عرصه فناوری های تشکیل دهنده شهر هوشمند، با مقیاس بسیار قابل توجهی توسعه داده اند، اظهار داشت: نمایشگاه شهر هوشمند، جلوه بسیار کوچکی از دستاوردهای شرکت های دانش بنیان در حوزه فناوری های مبتنی بر شهر هوشمند است.
وی اشاره کرد: تلاش می نماییم با حمایت بلاعوض از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های داخلی و خارجی، پروسه تجاری سازی، بازاریابی و بهم رسانی شرکتها و مشتریان آنها را تسهیل کرده و به عنوان نهاد مالی حامی نوآوری، در توسعه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان، نقش آفرینی نماییم.
گفتنی است در حاشیه این بازدید، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن گفتگو با مدیران شرکت های دانش بنیان حاضر در پاویون، در جریان مسائل و دغدغه های آنها در زیست بوم نوآوری کشور قرار گرفت و در موارد مقتضی، دستور پیگیری صادر کرد.
دکتر خیاطیان همین طور از دستاوردهای شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا در نمایشگاه شهر هوشمند بازدید نمود.
در نمایشگاه شهر هوشمند ایران، ۲۴ شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در قالب یک پاویون اختصاصی به ارائه دستاوردها و محصولات خود پرداخته اند.


منبع:

1402/04/16
13:16:20
5.0 / 5
358
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود