یك مقام مسئول معاونت علمی مطرح كرد؛

عرضه فناوری های محرومیت زدا در نمایشگاه آبادیران

عرضه فناوری های محرومیت زدا در نمایشگاه آبادیران

به گزارش گردو دانلود، معاون توسعه شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی ضمن اشاره به این که نمایشگاه فناوری های محرومیت زدا(آبادیران) ۲۳ تا ۲۵ خرداد برگزار می شود، اظهار داشت: در این رویداد بیشتر از ۳۰۰ شرکت دانش بنیان حضور دارند.به گزارش گردو دانلود به نقل از مهر، رضا اسدی فر در نشست خبری نخستین دوره نمایشگاه فناوری ها و محصولات محرومیت زدا که امروز ۲۱ خردادماه در محل معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار شد ضمن اشاره به این که این نمایشگاه یک زمین بازی برای نقش آفرینی بخش های حاکمیتی، خصوصی، سمن ها و بخش های تجاری سراسر کشور است، اضافه کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه اینست که ظرفیتهای علم و فناوری کشور در اختیار حل مسائل مناطق کمتر برخوردار کشور قرار بگیرد.
اسدی فر اظهار داشت: اولین رویداد نمایشگاه فناوری ها و محصولات محرومیت زدا ۲۳ تا ۲۵ خرداد ماه در مصلی تهران از ساعت ۹ بامداد تا ۵ بعدازظهر برگزار می گردد. این نمایشگاه شروع کار جهادی برای خدمت دانش بنیان ها به اقشار محروم جامعه و توانمندسازی آنها به حساب می آید.
معاون توسعه شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با بیان این مطلب که در این رویداد بالای ۳۰۰ شرکت دانش بنیان، فناور و خلاق در ۵ حوزه توانمندی های خویش را در معرض دید عموم قرار می دهند، اظهار داشت: اولین حوزه در ارتباط با حوزه زیرساخت ها شامل مسکن و بهداشت؛ حوزه دوم در ارتباط با دامپروری، شیلات و کشاورزی می شود، حوزه سوم هم ماشین آلات کوچک مقیاس که ظرفیت اشتغال پایدار برای کارگاه های کوچک دارند را شامل می شود و حوزه چهارم حوزه آموزشی و عدالت آموزشی و حوزه پنجم حوزه نرم و صنایع خلاق است.
وی افزود: ۳۱ سازمان و نهاد مسئول در قسمت دولتی مثل بنیاد مستضعفان، بنیاد برکت و کمیته امداد، آستان قدس رضوی، شهرداری ها، سازمان بهزیستی، سپاه پاسداران، سازمان زندان ها و … و در قسمت خصوصی، مجمع خیرین مدرسه ساز و گروههای جهادی در این نمایشگاه حضور دارند.
اسدی فر ضمن اشاره به پشتیبانی از شرکتهای حاضر در این نمایشگاه اظهار داشت: اتصال به بازار بزرگ نهادهای حمایتی محرومیت زدا، پشتیبانی از تحقیق و توسعه مبتنی بر نیاز نهادهای محرومیت زدا و تجاری سازی آنها، تسهیلات ویژه به خریداران شرکتهای حاضر در نمایشگاه همچون این حمایت ها به حساب می آید.


منبع:

1402/03/22
07:03:24
5.0 / 5
380
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳