با حكم دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

دبیر ستاد علم و فناوری شورایعالی انقلاب فرهنگی انتخاب شد

دبیر ستاد علم و فناوری شورایعالی انقلاب فرهنگی انتخاب شد

به گزارش گردو دانلود، دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی دبیر ستاد علم و فناوری شورایعالی انقلاب فرهنگی را منصوب نمود.به گزارش گردو دانلود به نقل از شورایعالی انقلاب فرهنگی، با حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی، دکتر رجبعلی برزویی بعنوان دبیر ستاد علم و فناوری شورایعالی انقلاب فرهنگی انتخاب شد.
در این حکم انتصاب آمده است؛
با اعتماد به فضل الهی و نظر به مأموریت حیاتی شورایعالی انقلاب فرهنگی در سیاست گذاری، هماهنگی، و نظارت کلان بر حوزه علم و فناوری کشور و به استناد ماده ۲۶ آئین نامه داخلی شورایعالی انقلاب فرهنگی و مصوبات جلسات ۴۰۹ و ۶۳۳ این شورا در مورد جایگاه، اهداف و وظایف مربوطه و به منظور تحقق و اجرایی سازی کامل سیاست ها، تصمیمات و مصوبات شورایعالی در حوزه علم و فناوری، اهتمام جدی به حفظ و ارتقای شتاب و پیشرفت علمی کشور، تدوین برش های استانی نقشه جامع علمی کشور و ساماندهی و ایجاد هماهنگی و هم افزایی در حوزه علم و فناوری و به باعث این حکم جنابعالی را بعنوان «سرپرست دبیری ستاد علم و فناوری» منصوب می نمایم.
شایان ذکر است مسئولیت محتوایی و اداری «شورای راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور» هم بر عهده جنابعالی است. امید است با استعانت از حضرت حق تعالی و تلاش بی وقفه در انجام مسئولیت های محوله، موفق باشید.
گفتنی است، دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی، همینطور طی نامه ای جداگانه از زحمات و تلاشهای اندیشمند «دکتر منصور کبگانیان» دبیر سابق ستاد علم و فناوری، در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر نمود.

1401/12/18
18:14:35
5.0 / 5
323
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴