شروع نمایشگاه فناوری CES ۲۰۲۳

شروع نمایشگاه فناوری CES ۲۰۲۳

گردو دانلود: نمایشگاه فناوری CES بعد از دو سال درگیری جهان با کووید-19 بار دیگر با شکوه سابق پا به عرصه گذاشته است.


به گزارش گردو دانلود به نقل از ایسنا، CES تاثیرگذارترین رویداد فناوری در جهان است که عرصه ای برای اثبات پیشرفت فناوری ها و نوآوری های جهانی فراهم می آورد. این نمایشگاه جایی است که بزرگترین برندهای جهان در آن شرکت کرده و با شرکای جدید ملاقات می کنند و تیزبین ترین نوآوران پا به صحنه می گذارند.
از آخرین نمایشگاه CES که در وضعیت عادی در سال ۲۰۲۰ برگزار شد، جهان تغییرات زیادی کرده است. با شروع همه گیری کووید-۱۹ این نمایشگاه در سال ۲۰۲۱ بطور کاملا مجازی انجام شد و در سال ۲۰۲۲ نیز تلفیقی از نمایش حضوری و مجازی برای برگزاری آن در نظر گرفته شد اما حالا شاهد بازگشت تکنولوژیهای جدید به مرکز همایش های لاس وگاس هستیم.
این نمایشگاه مهم تکنولوژی امروز سه شنبه شروع می شود و تا روز یکشنبه ۱۸ دی ادامه خواهد داشت. دو روز اول نمایشگاه بطور خاص به اهل رسانه اختصاص دارد و درب های آن در روز پنجشنبه ۱۵ دی برای بازدید عموم باز خواهد شد.
CES تمامی جنبه های فناوری را شامل می شود. همچون مواردی که در این نمایشگاه فناوری به نمایش در می آید فناوری های مربوط به حوزه هوش مصنوعی، انرژی، خودرو، سلامت، سرگرمی، صفحه های نمایش و تلفن همراه، وسایل خانه، ربات، فناوری های ۵G و خیلی از فناوری های دیگر است.
نخستین نمایشگاه CES در سال ۱۹۶۷ در شهر نیویورک به اجرا درآمد. از آن زمان تا حالا هزاران محصول در این نمایشگاه رونمایی شده است که خیلی از آنها زندگی ما را تغییر داده است.
حالا باید منتظر رونمایی از فناوری های جالب در خیلی از حوزه ها در CES ۲۰۲۳ باشیم.
منبع:

1401/10/13
14:56:45
5.0 / 5
523
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان گردو دانلود