طراحی اتاق های خواب ایستگاه فضایی خصوصی توسط هتل معروف

طراحی اتاق های خواب ایستگاه فضایی خصوصی توسط هتل معروف

به گزارش گردو دانلود، یکی از مشهورترین هتل های دنیا، مسئولیت طراحی سوئیت ها و اتاق های خوابِ ایستگاه فضایی خصوصی شرکت ˮوویجرˮ معروف به ˮاستارلبˮ را بر عهده گرفته است.به گزارش گردو دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، چه کسی از یک هتل زنجیره ای بزرگ برای طراحی فضای زندگی محدود در یک ایستگاه فضایی بهتر است؟

شرکت هایی "وویجر" و "لاکهید مارتین" یک شریک جدید برای طراحی امکانات فضانوردی در ایستگاه فضایی خصوصی خود پیدا کرده اند. شرکت سرشناس هتل های زنجیره ای هیلتون، سوئیت ها و اتاق های خواب را برای ایستگاه فضایی خصوصی "استارلب" (Starlab) طراحی خواهد نمود.

هیلتون و وویجر تحت این قرارداد همکاری همینطور فرصت های بازاریابی در ارتباط با استارلب و سفر به هتلی که امکان دارد یکی از نخستین هتل های فضایی باشد را بررسی خواهند کرد.

ناسا قراردادهایی را با چهار شرکت خصوصی منعقد کرده است؛ این چهار شرکت درحال ساخت ایستگاه های فضایی خصوصی خود پیش از تاریخ برنامه ریزی شده برای از رده خارج کردن ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در انتها این دهه میلادی هستند.

شرکت های "اکسیوم اسپیس" (Axiom Space)، "بلو اوریجین" (Blue Origin) و "نورثروپ گرامن" (Northrop Grumman) هم روی ایستگاه های فضایی کار می کنند و در این میان، شرکت وویجر (Voyager) بزرگترین قرارداد را دریافت کرده که ارزش آن ۱۶۰ میلیون دلار است.

دو شرکت وویجر و لاکهید مارتین امیدوارند که نخستین استارلب را تا سال ۲۰۲۷ راه اندازی کنند.

البته هنوز معلوم نیست که هزینه سفر به یک ایستگاه فضایی که فضای داخلی آنرا هیلتون طراحی نموده باشد، چقدر است.

1401/06/29
22:25:09
5.0 / 5
508
تگهای خبر: شركت , طراحی , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱