در دانشگاه صنعتی شریف؛

ماراتون برنامه نویسی موبایل

ماراتون برنامه نویسی موبایل

گردو دانلود: دهمین ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور دانشگاه صنعتی شریف 31 شهریور الی یکم  مهر  ماه سال 1401 در محل صندوق نو آوری و شکوفایی انجام می شود.به گزارش گردو دانلود به نقل از مهر، دهمین دوره ماراتون برنامه نویسی موبایل کشور MPM۱۰ در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری دایر می شود. این رویداد یکی از بزرگترین، معتبر ترین و با سابقه ترین مسابقات در زمینه برنامه نویسی موبایل است که با هدف شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و همین طور شناسایی برنامه نویسان مستعد و برجسته کشور و ورود این افراد به بازار کار انجام می شود.
ثبت نام در این مسابقات شروع شده و تا ۲۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکت های معتبر حوزه ICT و کمیته ارتباط با صنعت مسابقات را خواهند داشت.
این مسابقات طی دو مرحله برگزار می شود؛ مرحله اول مسابقات طی دو روز چهارشنبه ۳۰ شهریور و پنجشنبه ۳۱ شهریور انجام خواهد شد. در این دو روز، مسابقات راس ساعت ۹: ۰۰ بامداد شروع می شود.
در مرحله اول شرکت کنندگان با ورود به سامانه مسابقات، چالش های رویداد را دریافت کرده و به مدت ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت تا پاسخ های خودرا برای چالش های مسابقه ارسال نمایند.
مرحله نهایی یا فینال مسابقات بصورت غیر حضوری و آنلاین انجام خواهد شد. در نهایت تیم های برتر باتوجه به امتیاز مرحله اول و دوم مسابقه مشخص خواهند شد.
منبع:

1401/06/08
16:18:22
5.0 / 5
534
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵