سورنا ستاری:

برنامه معاونت علمی و وزارت راه برای رسوخ فناوری در عمران

برنامه معاونت علمی و وزارت راه برای رسوخ فناوری در عمران

معاون علمی و فناوری رییس جمهور از نهایی شدن برنامه کاملی برای رسوخ فناوری و نوآوری دانش بنیان ها در زمینه های مختلف عمرانی، با مشارکت وزارت راه و شهرسازی طی هفته آتی خبرداد.به گزارش گردو دانلود به نقل از معاونت علمی و فناوری، سورنا ستاری در حاشیه جلسه مشترک با کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ایام اخیر با اعضای کمیسیون های مختلف در مجلس شورای اسلامی همچون اعضای کمیسیون های کشاورزی، صنعت، آموزش و امروز نیز کمیسیون عمران جلسات مشترکی داشتیم.
وی افزود: در زمینه در رابطه با کمیسیون عمران پروژه های مختلفی را در دستور کار داریم و به دنبال این هستیم که برنامه کاملی را در سه بخش حوزه های مختلف عمرانی تا هفته آتی با وزارت راه و شهرسازی جهت طرح در دولت نهایی نماییم که مقدمات آن انجام شده و امیدواریم توسعه پیدا کند.
ستاری با اشاره به اینکه توسعه زیست بوم اقتصاد دانش بنیان در داخل وزارتخانه پیگیری می شود افزود: پروژه های پرچم دار و ملی در زمینه های هوایی، حمل و نقل درون و برون شهری همچون اتوبوس و مترو و همین طور پروژه های طرح کلان ملی در تکنولوژیهای جدید ساخت و ساز همچون محورهای طرح برنامه مشترک با وزارت راه و شهرسازی بوده که البته بحث اصلی نیز توسعه تکنولوژی درحوزه ساختمان است.
معاون علمی و فناوری رییس جمهور ابزار امیدواری کرد: با همراهی کمیسیون عمران اتفاقات خوبی در زمینه توسعه کارهای شرکت های دانش بنیان در بخش مسکن و حمل و نقل رخ دهد.
وی در ادامه بیان کرد: همین طور از اعضای کمیسیون عمران مجلس نیز دعوت کردیم تا از توانمندی های شرکت های دانش بنیان در زمینه های مختلف همچون آب، انرژی، ساخت و ساز و راه بازدید داشته باشند. امیدواریم با همیاری مجلس شاهد تحقق شعار سال باشیم.

1401/01/30
12:31:18
5.0 / 5
402
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲