برترین های جشنواره دانشجویی نانو عرضه شدند

برترین های جشنواره دانشجویی نانو عرضه شدند

به گزارش گردو دانلود برگزیدگان جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش فناوری نانو در دو بخش کشوری و کارشناسی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.به گزارش گردو دانلود به نقل از مهر، قبل از ظهر امروز، اختتامیه جشنواره دانشجویی بنیاد آموزش فناوری نانو در محل صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دکتر علی وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید.
دهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو، هرساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو برگزار می گردد. مرحله اول آن به صورت آنلاین، در ایام ۹، ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه، از راه سایت آموزش فناوری نانو برگزار شد و طی آن ۴ هزار و ۶۵۶ نفر به رقابت پرداختند و از این میان ۳۰۹ نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند. مرحله دوم این رقابت در تاریخ ۱۲ شهریورماه و در ۲۱ حوزه امتحانی در سرتاسر کشور برگزار شد و ۱۰ نفر برگزیده کشوری و ۱۰ نفر برتر کارشناسی بعنوان برترین های دهمین مسابقه ملی فناوری نانو شناخته شدند.
برگزیدگان دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در بخش کشوری (سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹) به شرح زیر است؛
برگزیدگان مسابقه در بخش کشوری


نفرات برتر دهمین مسابقه ملی فناوری نانو در بخش کارشناسی به این شرح است؛
برگزیدگان مسابقه ملی فناوری نانو در بخش کارشناسی

برترین های دهمین دوره مسابقه ملی نانو فناوری به منظور تبدیل ایده به محصول وارد پنجمین دوره رویداد نانو استارت آپ خواهند شد و طی آن با حمایت مادی و مشاوره ای ستاد نانو، می توانند نمونه محصول خویش را بسازند.


منبع:

1400/09/21
14:04:56
5.0 / 5
649
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲