توسط ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی ؛

چالش توسعه فناوری و محصولات شناختی سالمندان

چالش توسعه فناوری و محصولات شناختی سالمندان

به گزارش گردو دانلود ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی چالش توسعه فناوری، محصولات و خدمات شناختی سالمندان را برگزار می نماید.به گزارش گردو دانلود به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، با هدف افزایش سرمایه شناختی جامعه، پیشگیری و کاهش عملکرد شناختی در بزرگسالان با استفاده از مداخلات و خدمات شناختی، چالش «توسعه فناوری، محصولات و خدمات شناختی» برگزار می گردد.
این چالش در جهت اهداف و مأموریت های ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به منظور توسعه و ساخت برنامه های ارتقاء و توانبخشی شناختی با تاکید بر کارکردهای شناختی شامل حافظه، توجه، استدلال و حل مساله، سرعت پردازش اطلاعات و حافظه کاری در رده سنی بزرگسالان برگزار می شود.
«تولید، توسعه و بومی سازی، بازی های دیجیتال، مداد - کاغذی و فیزیکی، اپلیکیشن و سایت های e-learning و m-learning، فناوری و ابزارها، بسته های ارتقا و توانبخشی شناختی» از محورهای این چالش یاد شده است.
مهلت ارسال پروپوزال به این چالش تا بیستم مردادماه سال جاری تعیین شده است.
پنج تیم برگزیده در این چالش جوایز نقدی از ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان دریافت می کنند. تیم ها همینطور از جوایز غیر نقدی همچون سوبسید فروش و حمایت های ستاد توسعه علوم شناختی بهره مند می شوند.

1399/04/11
13:55:53
5.0 / 5
1955
تگهای خبر: تولید , خدمات , دیجیتال , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود