تحویل كتاب به دانش آموزان با پهپاد

تحویل كتاب به دانش آموزان با پهپاد

به گزارش گردو دانلود آلفابت در نظر دارد با استفاده از خدمات پهپاد خود به دانش آموزانی كه به علت شیوع ˮكرونا ویروسˮ به مدرسه نمی روند، كتاب برساند.


به گزارش گردو دانلود به نقل از دیلی میل، با توجه به ادامه شیوع کروناویروس، مدارس و کتابخانه ها تعطیل هستند و دانش آموزان نمی توانند کتاب های جدید تهیه کنند.
در این راستا آلفابت می خواهد با استفاده از پهپادهای خود به دانش آموزان "کریستینسبورگ"(Christiansburg) ویرجینیا کتاب تحویل دهد.
این ابتکار توسط "کلی پاسک"(Kelly Passek) یک کتابخانه دار که ابتدا این ایده را به گوگل پیشنهاد کرد، اداره می شود.
دانش آموزان کریستینسبورگ می توانند درخواست خود برای دریافت کتاب را به مدارس عرضه کنند تا سپس کلی پاسک کتاب ها را با پهپادهای تحویل بسته "شرکت "وینگ"(Wing) که زیرمجموعه شرکت "آلفابت"(Alphabet) است، به دانش آموزان تحویل دهد.


"کلی پاسک" اظهار داشت: من فکر می کنم بچه هایی که کتاب ها را دریافت می کنند، از این مورد بسیار خوشحال می شوند که نخستین افراد جهان هستند که با پهپاد کتاب دریافت کرده اند. این امر آنها را به یادگیری کتاب ها ترغیب خواهد نمود.
شرکت وینگ برنامه تحویل بسته با پهپادهای خود در کریستینسبورگ را در سال ۲۰۱۹ میلادی راه اندازی نمود.
خدمات تحویل بسته با پهپادهای وینگ در طول پاندمی "کووید-۱۹" کمک زیادی به ساکنان شهر کرده است. چون که وینگ به صورت میانگین هر دو هفته یک مرتبه بیشتر از هزار تحویل بسته انجام می دهد.
مدارس کریستینسبورگ حداقل تا پاییز بسته خواهد بود.1399/03/25
14:08:33
5.0 / 5
2316
تگهای خبر: خدمات , شركت , كتاب , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵