سیستم تأیید هویت دو مرحله ای به خودرو های تسلا افزوده شد

سیستم تأیید هویت دو مرحله ای به خودرو های تسلا افزوده شد

به گزارش گردو دانلود شركت تسلا سرانجام برای افزایش امنیت خودرو های برقی تولیدی خود سیستم تأیید هویت دو مرحله ای را به اپلیكیشن ویژه این اتومبیل ها اضافه كرد.به گزارش گردو دانلود به نقل از انگجت، الون ماسک مدیرعامل تسلا سال قبل وعده داده بود که سیستم تأیید هویت دومرحله ای به خودرو های تسلا اضافه می شود و سرانجام پس از یک سال وی به وعده خود عمل کرد.
این شرکت وعده داده که افزوده شدن این خدمات به اپلیکیشن های خودرو های تسلا به تدریج و از راه به روزرسانی آنها رخ خواهد داد. ماسک در توئیتی در این حوزه تصریح کرده که عرضه این خدمات به خریداران خودرو های تسلا با تأخیر زیاد صورت گرفته و این شرکت باید زودتر از اینها برای افزایش امنیت اتومبیل های تولیدی خود اقدام می کرد.
در قالب این سیستم برای فعال کردن خودرو علاوه بر یک کلمه عبور ثابت به یک کلمه عبور دوم هم نیاز است که برای شماره تلفن همراه مالک خودرو پیامک می شود. البته می توان کلمه عبور دوم را از راه خدمات همگام سازی شده دیگر با اپلیکیشن تسلا مانند خدمات گوگل دریافت کرد.
از این خدمات می توان برای قفل کردن و باز کردن قفل خودرو های تسلا به شکلی ایمن از راه دور، موقعیت یابی خودرو و ردگیری مسیر حرکت و جابجایی های آن، به روزرسانی نرم افزار خودرو های تسلا و آغاز کردن یا متوقف کردن فرآیند شارژ خودرو از راه دور استفاده نمود.
در مورد آن دسته از خودرو های برقی تسلا که به قابلیت فراخوانده شدن برای حرکت به سمت محل حضور راننده مجهز هستند، می توان از این خدمات برای ایمن سازی بیشتر فرآیند مذکور استفاده نمود.

1399/05/27
10:25:12
5.0 / 5
1500
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان گردو دانلود