تسلا در حال ساخت یك كامپیوتر آموزش شبكه عصبی هیولا است

تسلا در حال ساخت یك كامپیوتر آموزش شبكه عصبی هیولا است

گردو دانلود تسلا در حال ساخت یك كامپیوتر آموزش شبكه عصبی هیولا است


به گزارش گردو دانلود به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، "ایلان ماسک" یک پیشرفت جدید در شرکت تسلا را در حساب کاربری توییتر خود به اشتراک گذاشته است. وی فاش کرده که این شرکت در حال ساخت یک کامپیوتر آموزش شبکه عصبی به نام "دوجو" است که برای خودش "هیولایی" خواهد بود.
اما این همه چیز نیست، چون که یکی از دنبال کنندگان وی پرسید که عرضه عمومی بزرگ بعدی که نشان دهنده جهش بزرگی در فناوری کاملا خودران یا رانندگی کاملا خودران اتوپایلت(FSD) است چه خواهد بود و ماسک پاسخ داد که بهبود "FSD" با یک "جهش کوانتومی" به دست خواهد آمد.
"ماسک" اظهار داشت: بهبود FSD با یک جهش کوانتومی محقق خواهد شد، چونکه این یک بازنویسی معماری اساسی است، نه یک ترفند افزایشی.
البته این خبر برای خیلی از هواداران تسلا حیرت انگیز نبود، چون که "ماسک" قبلاً در کنفرانس Q۲ ۲۰۲۰ Earnings گفته بود که تسلا در حال کار بر روی پیشرفت ساختار هوش مصنوعی خود به منظور بهبود قابلیت های خصوصیت های Autopilot است.
"ماسک" اظهار داشت: نقطه عطف اصلی و واقعی که هم اکنون در حال وقوع است، یک گذار به سیستم خودران خودرو ها است و فکر کردن در مورد چیزها است. چیزهایی مانند تصاویر جدا شده و تشخیص تصاویر در زمان کم و به شکلی انتقال آنها به تصاویر چهار بعدی است.
"ماسک" افزود که رفتن از دو بعد به چهار بعد می تواند یک پیشرفت بزرگ باشد. این سیستم جدید مواردی مانند چراغ های راهنمایی، تابلوهای توقف، گردش و تغییرات در سرعت را در یک تنظیمات ویدیویی تفسیر خواهد نمود.
"ماسک" همینطور اظهار داشت که نسخه آلفای این سیستم را در خودروی شخصی خود نصب کرده و در راه خانه به محل کار با کمترین و حدودا هیچ اختلالی مواجه نمی گردد. وی می گوید که جدید ترین نسخه این نرم افزار رانندگی کاملا خودران، اعجاب انگیز است و بنابراین اطمینان دارد که فناوری کاملا خودران تا آخر سال جاری آماده خواهد شد.
منبع:

1399/05/26
14:13:00
5.0 / 5
1605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان گردو دانلود